Düşlerinize Ulaşmak İçin TÜFEKÇİOĞLU CAR RENTAL
Ana Sayfa Rezervasyon Kiralama Filo Kiralama Hizmetlerimiz Fiyatlar İletişim S.S.S
  Hava Durumu
  Yol Durumu
  Yol Mesafeleri
  Döviz Kurları
          HABERLER
2014-03-17
Satın Almayın Kiralayın Kazançlı Çıkın!!!

 

Kısa süreli ihtiyaçlarınız için büyük paralar harcamanıza gerek yok siz hayalinizdeki aracı isteyin biz bu hayali gerçeğe dönüştürelim...2014-03-17
World Kredi Kartlarınıza 9 Taksit imkanı...

          DUYURULAR
2014-03-17

444 4 104

Numaralı çağrı merkezimizi Türkiye'nin her yerinden ve cep telefonlarınızdan başına alan kodu koymadan arayabilirsiniz.


2014-03-17

444 4 104

Çağrı Merkezimiz ve Yol Yardım Ekibimiz 365 Gün 24 Saat sizlere hizmet vermektedir.


         İLETİŞİM
Yıldız posta Caddesi Vefabey Sokak Yuva Apt. No : 14 D.3
GAYRETTTEPE - ISTANBUL

Tel :   +90 444 4 104
Gsm : +90 533 206 02 64
Faks : +90 212 274 26 25

info@tufekcioglucarrental.com

GENEL BİLGİLER VE KİRALAMA KOŞULLARI

SÜRÜCÜ BELGESİ

Sürücü belgesine sahip kişiler araç kiralayabilirler.

KİRALAMA SÜRESİ

En az 24 saattir. 3 saati aşan gecikmeden 1 tam gün; 3 saate kadar olan gecikmelerde ise saat başına günlük kiralama ücretinin 1/3'i tahsil edilir.

UZUN SÜRELİ KİRALAMA

En az kiralama süresi 30 gündür. Kiralama fiyatı olarak indirimli özel tarifeler uygulanır. Uzun süreli kiralamalar için merkez ofisimizin 444 4 104 numaralı telefonundan gerekli bilgileri alabilirsiniz.

FİYATLARA DAHİL OLANLAR VE OLMAYANLAR

Fiyatlara araçların sınırsız kilometre kullanım hakkı, yağlama ve teknik bakım giderleri dahildir. Akar yakıt, Hasar Sorumluluk Sigortası, Ferdi Kaza Sigortası, Tek Yön Ücreti, Teslim Yön Ücreti, Teslim Etme Ücreti, Bebek Koltuğu Ücreti, Port Bagaj ile %18 Katma Değer Vergisi ayrıca hesaplanır.

Ayrıca müşteriye teslim edilirken depodaki benzin miktarı sözleşmede işaretlenir. Eksik depo benzin ile iade edilen araçlarda yakıt farkı, hizmet ücreti ile birlikte alınır.

ÖDEME ŞEKİLLERİ

Ödeme geçerlilikleri Tüfekçioğlu Oto Kiralama tarafından kabul edilen kredi kartlarıyla yapılabilir. Seçilen ödeme türüne bakılmaksızın, yaklaşık kira bedeli araç teslimi sırasında tahsil edilecek, kesin hesaplama kira bitiminde yapilacaktır.

Tüfekçioğlu Oto Kiralama gerekli gördüğü, yaklaşık kira bedeline ek olarak 1.000 EURO depozit talep hakkını saklı tutar. Kiralama ücretleri bakım ve onarım giderlerini kapsar.

TEK YÖNLÜ KİRALAMALAR

Kiralanan aracın Tüfekçioğlu Oto Kiralama ofislerinin bulunduğu başka bir şehirde bırakılmsı halinde; bırakılmak istenilen büronun uzaklığına göre fiyat hesaplanır ancak 10 gün ve üzeri kiralamalarda bu ücret müşteriden talep edilmez.

TRAFİK CEZALARI

Trafik kurallarına uyulmaması durumunda doğacak her türlü sorumluluk ve ceza kiralayana aittir. Araçların hangi nedenle olursa olsun resmi ve mahalli makamlar tarafından tutulması halinde geçen süreler, sözleşme süresi içinde kabul edilr.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Aşağıda gösterilen hizmetlerimizden yararlanılabilmesi için ek ücret alınmaktadır.

Port Bagaj

Kiralamadan 24 saat önce haber verilmesi halinde günde 10 EURO karşılığı sağlanabilir.

Bebek Koltuğu

Rezervasyon sırasında istenilmesi halinde günde 5 EURO karşılığı sağlanabilir.

Yurt Dışına Çıkış

TÜFEKÇİOĞLU OTO KİRALAMA araçları ile yurt dışına çıkışlar izine bağlıdır.

SİGORTALAR

Tüfekçioülu oto kiralama , müşterilerini gerek kanunların emrettiği şekilde ve gerekse tercihleri doğrultusunda sigortalanmalarını görev sayar. Bu nedenle dört tür sigortayı müşterilerinin hizmetine sunar. Bu sigortalar;

1 HASAR SİGORTASI

Araçlarda hasar meydana gelmesi durumunda kiralayan kişi A, B, C, D, E, F gurupları için 5.000 EURO'ya kadar; G, H, I, J guruplarında 7.500 EURO'ya kadar; K, L, M, N guruplarında 10.000 EURO'ya kadar olan hasarı ödemekle yükümlüdür. Ancak kiralama başlangıcında müşteri fiyat listesinde belirtilen günlük hasar sigortası primlerini ödemeyi kabul ettiği taktirde hasar sorumluluğu ortadan kalkar. Ancak aracın serviste kalacağı süreyi ödemekle sorumludur.

**Otomobilin alkollü ve/veya uyuşturucu etkisi altında kullanıldığı, yasal hız sınırları dışına çıkması halinde, trafik kaza zaptının tutulmadığı durumlarda ve %100 kusurlu olduğu hallerde sigortası geçersizdir.

2 HIRSIZLIK SİGORTASI

Kiralanan aracın çalınması durumunda kiracı; araç 30 gün içerisinde bulunursa , aracın bulunduğu tarihe kadar olan kira bedelini , araç 30 gün içerisinde bulunmaz ise araç bedelini ödemekle yükümlüdür. Ancak kiralama başlangıcında müşteri fiyat listesinde belirtilen günlük hırsızlık sigortası primlerini ödemeyi kabul ettiği taktirde araç bedelini sigorta karşılar ; müşteri aracın 30 gün içerisinde bulunduğu güne kadar olan ücreti ödemekle yükümlüdür.

3 LASTİK / CAM / FAR / SİNYAL / AYNA

Araçlarda meydana gelebilecek lastik yarılması, far, sinyal, ayna kırılması ve stepne çalınması kasko kapsamı dışındadır.Ancak kiralama başlangıcında müşteri fiyat listesinde belirtilen günlük lastik, cam, far, sinyal ve ayna primlerini ödemeyi kabul ettiği taktirde hasar sorumluluğu ortadan kalkar.

4 FERDİ KAZA SİGORTASI

Müşteri kiralama başlangıcında fiyat listesinde belirtilen günlük ferdi kaza sigortası primlerini ödemeyi kabul ettiği taktirde sigortanın sağlanmış olduğu bütün haklara sahiptir. Daha geniş bilgi için merkez ofisimiz ile temasa geçiniz.

TESLİM BIRAKMA

Araçların Tüfekçioğlu Oto Kiralama ofislerinin bulunduğu kentlerde; havalimanı, gar, liman, otel, işyeri ve otogarlarda haber vermek koşulu ile teslim etme ve teslim alma ücretsizdir. Tüfekçioğlu Oto Kiralama ofislerinin bulunmadığı yerlerde km başına 0.50 EURO hesaplanır.

copyright © 2005. all rights reserved. Design & Programming Evobilisim.com